OnePlus і OPPO об’єднуються. Чого чекати користувачам?

123

Абсолютно раптово компанії OnePlus і OPPO офіційно оголосили про злиття. В офіційній заяві генеральний директор OnePlus Піт Лау розповів про причини такого рішення, про подальшу роботу і те, як це вплине на продукцію бренду.

Ще в минулому році засновник і глава OnePlus Піт Лау, який, до слова, виходець з компанії OPPO, зайняв пост керівника підрозділу з планування та розробки продуктів OPPO. Разом з тим команди обох компаній почали допомагати один одному, що дозволило підвищити продуктивність. З урахуванням позитивних змін було прийнято рішення про подальшу інтеграцію з OPPO.

За словами Піта Лау, така тісна співпраця дасть обом компаніям більше ресурсів для створення нових продуктів. Він запевняє, що одним з результатів цього злиття стануть більш часті і стабільні оновлення програмного забезпечення для пристроїв OnePlus. Варто відзначити, що з цього року смартфони OnePlus для китайського ринку почали поставлятися з ColorOS – фірмовою оболонкою OPPO.

У заяві говориться, що OnePlus залишиться самостійним і незалежним брендом, продовживши працювати над тим, щоб надавати користувачам найкращі продукти та досвід. Глава компанії повідомив, що вона і далі має намір підтримувати зв’язок зі спільнотою, як робила це раніше. 

Не виключено, що об’єднання з OPPO стало результатом того, що OnePlus сама вже не справляється з помітно розрісся за останні роки асортиментом своїх пристроїв. Так, поновлення для смартфонів почали виходити все з більшою затримкою .

Популярні новини  У OnePlus Nord 2 підтверджено флагманський дизайн і камера

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я