В месенджері Viber з’явилася неймовірно затребувана функція

632

Якщо ви активний користувач месенджера Viber, то могли звернути увагу, що останнім часом шахраї дуже добре адаптувалися в ньому і максимально сильно нервують користувачів своїми спам повідомленнями із “неймовірно вигідними пропозиціями” і тому подібним. Повідомлення приходять із невідомих номерів і зазвичай, всі із-за кордону. Боротися з ними дуже складно, оскільки звичайний спосіб додавання номера в чорний список вже не допомагає і якщо ваш номер якимось чином потрапив в їхню (надоїдливих рекламщиків, шахраїв і тому подібних) базу, то можна готуватися до того, що повідомлення такого сумнівного вмісту будуть надходити щодня. На щастя, в месенджері Viber з’явилася неймовірно затребувана функція.

Ця функція називається “Автоперевірка на Спам” і вона покликана захистити українців, хоча б частково, від спаму, який розсилають рекламщики та шахраї. Як повідомляють у Viber, їхні анти-спам алгоритми не читають повідомлення і не зберігають їх. Вони тільки перевіряють адресу відправника повідомлення, номер телефону посилання і у випадку якщо хоча б щось із цього списку було помічено як спам, система автоматично блокує отримання повідомлень від нього.

В месенджері Viber з'явилася неймовірно затребувана функція

Щоб активувати цю функцію, необхідно відкрити месенджер Viber в себе на смартфоні та натиснути на “Додатково”. Далі необхідно перейти в “Параметри” та “Конфіденційність” та ввімкнути функцію “Автоматична перевірка на спам”. Дана функція доступна тільки для користувачів месенджера на Android та ПК.

Популярні новини  Українців попередили про небезпечний вірус: атакує Android і iOS

Скажемо так, це дійсно необхідне нововведення в месенджері, на яке очікували всі українці. Комфорт від користування месенджером значно підвищиться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я