Армія США показала свої «снайперські танки» (ВІДЕО)

Час читання: < 1 хв.

Армія США випустила 30-секундний відеоролик, що демонструє незвичайну тактику використання танків Abrams і бойових машин Bradley.

Реклама

В твіті з відео, що включає кадри з «снайперськими танками», видно танк Abrams і бойова машина Bradley, які ховаються в складках місцевості і густих заростях. Про це пишуть Економічні новини .

Завдяки камуфляжу бойові машини практично непомітні і схожі на загін снайперів, який ховається в кущах в очікуванні ворога.

Як правило, M1 Abrams знищує сили противника, використовуючи мобільність, вогневу міць і ударний ефект, забезпечуючи при цьому летальність, живучість і боєздатність Warfighter, необхідні для відображення передових загроз в майбутньому.

M1A2 Abrams, який пройшов бойові випробування під час воєн в Іраку і Афганістані, може розвивати швидкість понад 65 км на годину, а його головна зброя має дальність дії більше 3 км.

Основний бойовий танк озброєний 120-мм знаряддям і двома кулеметами.

https://twitter.com/USArmy/status/1395137784491429891?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395137784491429891%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fenovosty.com%2Fnews%2Fnews_abroad%2Ffull%2F2305-armiya-ssha-pokazala-svoi-snajperskie-tanki-video

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.