На фото потрапив новий легкий танк для Армії США

Час читання: < 1 хв.

Американська компанія BAE Systems показала прототип легкого танка для Армії США.

Реклама

BAE Systems бере участь в програмі Mobile Protected Firepower (MPF). Танк компанії називається M8 Armored Gun System. Його сфотографували на полігоні в штаті Мічиган. Варто відзначити, що це неофіційне фото.

Танк отримав перероблену вежу з модульною системою бронювання та комплекс активного захисту. Він буде оснащуватися 105-мм гарматою ХМ35 з автоматом заряджання.

Зараз читають  OpenAI не отримує виплати від Apple за використання ChatGPT в iOS 18

Даний прототип повинен змагатися з машиною Griffin II розробки General Dynamics в конкурсі на легкий танк для Армії США. За контрактом компанії повинні були приступити до випробувань машин на початку січня 2021 року. Переможця визначать наприкінці 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.