Apple вбудує глюкометр в мабутні годинники

21

Компанія Apple проводить опитування серед власників розумних годинників Apple Watch, в якому вона намагається дізнатися більше про те, як користувачі використовують пристрої для відстеження даних про стан здоров’я. Окремо задається питання про те, чи у користувача будь-які додатки для відстеження рівня глюкози в крові.

Опитування було розіслано серед користувачів розумних годинників Apple Watch в цю п’ятницю. В опитуванні є розділ, присвячений функціям здоров’я. Apple спочатку запитує про функції, вбудованих в watchOS, таких як додаток Workout, підрахунок кроків, пройдену відстань, нагадування про нерухомому положенні. Apple хоче знати, наскільки активно власники годин користуються цими функціями.

Популярні новини  Розкрито дизайн майбутніх навушників AirPods Pro 2

Крім того, Apple також запитує про сторонні додатки для контролю стану здоров’я. В опитуванні пропонуються на вибір додатки для відстеження тренувань, гідратації і харчування, а також контролю прийому ліків і рівня глюкози в крові.

Компанія Apple часто розсилає опитування користувачам перед впровадженням тієї чи іншої функції. Не завжди варіанти, зазначені в опитуванні, реалізуються в комерційному продукті, проте зовсім недавно пройшов слух про те, що в нових розумних годиннику Apple Watch може з’явитися глюкометр. Більш того, в майбутньому Apple Watch, можливо, зможуть визначати вміст алкоголю в крові.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я