Глава Apple натякнув на дату виходу iOS 14.5 і розкрив її головну особливість

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Тім Кук – глава Apple – продовжує дражнити публіку. Днями він дав інтерв’ю виданню Toronto Star. У ньому він знову натякнув на швидкий реліз iOS 14.5.

Реклама

Одна з ключових фішок апдейта – функція App Tracking Transparency (прозорість відстеження додатків). Вона дозволяє заборонити ПО збирати інформацію про власника “яблучного” пристрою.

Тім Кук розповів Toronto Star, що App Tracking Transparency запрацює “через кілька тижнів”. Недвозначне оголошення дати виходу iOS 14.5.

Втім, нічого нового Кук не сказав. Нещодавно теж саме він заявив журналістам The New York Times.

Кук порівняв App Tracking Transparency з підгляданням в будинку. Якщо ви не проти, що на вас дивляться з вулиці – будь ласка. Дозвольте це.

Але тим, хто цінує конфіденційність – App Tracking Transparency допоможе. Нікого не може бути без попиту стежити за вами – з ким ви спілкуєтеся, на які сайти ходите, кому ставите лайки і так далі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: