Офіційно: Apple назвала дату WWDC 2021

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Слідом за першою офіційною згадкою iOS 15 купертіновці назвали дату проведення конференції WWDC 2021 . Вона пройде в режимі онлайн (пандемія коронавірусу, на жаль, не закінчилася). Старт призначений на 7 червня .

Apple також представить операційні системи macOS 12 , watchOS 8 і tvOS 15 . І почнеться нескінченна низка бета-версій. Все так, як ми любимо. Триватиме WWDC 2021 до 11 червня. Девелопери зможуть поспілкуватися зі співробітниками Apple, дізнатися про нові функції операційних систем, щоб почати створювати додатки.

А нові девайси покажуть? Навряд чи. Але шанс є. Наприклад, на першу демонстрацію нового iMac і наступного MacBook Pro.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.