Такого ще не було. Xiaomi розкрила масштаб своєї глобальної презентації

252

Компанія Xiaomi сьогодні розкрила масштаб своєї презентації, призначеної на понеділок. Уже виходячи з останніх витоків було зрозуміло, що захід виявиться дуже великим, але насправді вона буде навіть більша, ніж можна було думати.

Xiaomi сьогодні опублікувала новий тизер, в якому йдеться про анонс новинок відразу у восьми категоріях. Xiaomi Mi 11 Pro , Mi 11 Ultra , Mi 11 Lite 5G , Mi Mix 4 – це тільки одна категорія! Фітнес-браслет Mi Band 6 – інша. Mi Notebook Pro 2021- третя. А крім цього ще будуть нові кондиціонери, роботи-пилососи, пральні машини, зарядні пристрої, роутери.

Популярні новини  Huawei зможе використовувати процесори нового покоління незважаючи на санкції США

Окремо поза категорії йде новий співпроцесор. Компанія голосно заявила про нього вчора, але по факту ні про яку власної однокристальної системі, яка могла б лягти в основу апаратної платформи смартфона або планшета, мова не йде: компанія представить власний ISP – процесор зображення, який дозволить поліпшити якість фото в смартфоні. Очікується, що такий ISP буде використовуватися в Mi Mix 4 і, можливо, в Mi 11 Ultra.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я