Українській студії вдалося добитися від Steam видалення нелегальної копії своєї гри

Минулого року ми стали свідками ситуації, коли гра The Sinking City була видалена зі Steam та інших онлайн-магазинів цифрової дистрибуції. Така ситуація стала наслідком судової справи між розробниками гри з компанії Frogwares та видавцем гри Nacon. Зараз розробники звинуватили Nacon у зламі та завантаженні The Sinking City у Steam. 

Після таких звинувачень у Steam вирішили забрати гру зі свого каталогу, тобто проект ще можна знайти, але його сторінка перенаправляє на головну сторінку Steam. Згідно з інформацією від адміністрації Steam, The Sinking City була видалена після повідомлення Frogwares про порушення закону США DMCA. 

Згідно з заявою українських розробників, внаслідок їхнього розслідування стало відомо, що Nacon займається розповсюдженням модифікованої зламаної версії гри, у якої немає деяких функцій, серед яких є DLC, досягнення та мережеві сейви. Спершу розробники звернулися з закликом відмовитися від покупки такої версії у Steam, а згодом їй вдалося добитися скасування продаж через закон DMCA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я