Білл Гейтс розкритикував біткоін

598

Білл Гейтс виступив з критикою біткоіну. В інтерв’ю журналісту CNBC, яке він дав у Clubhouse, мільярдер заявив, що головна цифрова монета споживає занадто багато електроенергії і, тим самим, завдає шкоди природі.

За словами Гейтса, на транзакції в мережі біткоіни потрібно більше електроенергії, ніж на будь-який інший метод передачі грошей. Засновник Microsoft відзначає, що був би спокійний за збереження природи, якби біткоіни-мережу використовувала «зелену» енергетику.

Також Гейтс повідомив, що зараз його фонд веде розробку власних цифрових валют, які будуть відрізнятися «наднизькими» комісіями за транзакції. Мільярдер зазначив, що не збирається інвестувати в біткоіни, а вважає за краще вкладати капітал в компанії, які виробляють продукцію.

Минулого тижня Білл Гейтс заявляв, що займає нейтральну позицію щодо криптовалюта. Тоді ж він повідомив, що у нього немає цифрової валюти і немає планів по їх купівлі. Бізнесмен поскаржився на занадто високу волатильність криптовалюта, а також зізнався, що не може прогнозувати подальший розвиток цієї галузі.

Популярні новини  Експерт розповів, як працюють ботоферми і чому соцмережі не борються з ботами

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я