Мобільний інтернет від Vodafone показує найкращі показники швидкості

48

Мобільному оператору Vodafone, який входить до так званої “Великої трійки” мобільних операторів, вдалося перевершити Kyivstar у області надання послуг мобільного інтернету – кращими виявилися як швидкість, так і якість. Про це кажуть дані дослідників компанії nPerf,  які базуються над понад 94 тисячах вимірювань. 

Вимірювання проводилися у мережах 2G, 3G та 4G, завдяки чому оцінка була максимально об’єктивною. Тестування складалося зі звичайного тесту швидкості, перегляду веб-сторінок та стрімінгу. Найбільше тестувань провелося у мережі Kyivstar – його частка склала близько 46 відсотків, у той час як у Vodafone та Kyivstar вони склали близько 28 та 26 відсотків. При цьому найбільш успішно тестування провів Lifecell, після нього Kyivstar, і третє місце зайняв Vodafone. 

У тому, що мобільному оператору Vodafone вдалося зайняти перше місце, немає нічого дивного, адже у першому півріччі 2020 року Vodafone також вдалося стати лідером. При цьому, що цікаво, ще минулого року серед всієї “Великої трійки” українських операторів Vodafone займав лише третє місце.