Практично всі сучасні смартфони мають одну схожість – камера яка випирає з корпусу. Виробник мікроскопічних датчиків Metalenz намір вирішити цю проблему, одночасно з цим поліпшивши якість одержуваних фотографій.
На думку представників Metalenz, в останні десятиліття оптика для електронних пристроїв фактично стояла на місці, а все більші прориви пов’язані лише з алгоритмами обробки зображення. На відміну від традиційних технологій, нова лінза оснащена цілим рядом просунутих функцій. Наприклад, створений 3D-сенсор в тисячу разів тонший за людську волосину, дозволяючи отримати більш яскраві зображення, а також здатний забезпечити якісну роботу інфрачервоних датчиків. Компанія також заявляє, що унікальні метаоптіческіе властивості дозволяють комбінувати кілька лінз на одній тонкої плоскої поверхні, відкриваючи тим самим нові можливості.
Metalenz вже отримала інвестиції в розмірі $ 10 мільйонів від декількох відомих компаній: 3M Ventures, Applied Ventures, Intel Capital, M Ventures, TDK Ventures і інших. Розробники заявляють, що приплив грошових коштів дозволить прискорити розробку мініатюрного оптики на чіпі і нових лінз. Одними з тих, хто зможе отримати максимальну вигоду від нової лінзи, стануть виробники смартфонів. Очікується, що в майбутньому камери забезпечать фотографії професійної якості навіть в несприятливих сценаріях. Крім того, такі камери стануть більш енергоефективними, що збільшить час автономної роботи гаджетів.
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…