Samsung готує новий революційний пристрій

140

Samsung є одним з декількох виробників гаджетів, які так люблять споживачі і хочуть, що б куплений гаджет був як з обкладинки глянцевого журналу – блискучий і барвистий! В останні десять років на ринку цифрових технологій з’явилося таке слово як Slim, про це говорить Скотт Бірнбаум, віце-президент LCD Samsung.

«По-перше, щоб все круто, має бути все тонке». Slim профіль переважає вже практично у всіх мобільних пристроях, цифрових камерах і MP3-плеєрах, де невеликі розміри має певну практичну користь. В цьому році, тенденція припала на великі, цифрові товари, такі як: комп’ютер, телевізор і т. і. Samsung говорить, що це працює на зниження розміру кожного елемента цифрового пристрою. Samsung випустила останній телевізор товщиною не більше третину дюйма. Але і цього мало, компанії має намір зробити їх ще тонші, заявив Бірнбаум.

«Ми вважаємо, що телевізори будуть ставати кристалом мистецтва, що висить на стінах вашого будинку».

Компанія продемонструвала деякі з технологій, на тлі нових тонких продуктів на прес-конференції в середу. “Samsung грає в різних областях бізнесу електроніки з жорстких дисків на флеш і пам’яті”, говорить Олександр Рода, аналітик ISuppli, фірми маркетингових досліджень.

«Тому, коли вони намагаються зробити всі, тонкі продукти, вони його роблять гідно». Samsung також сказав, що йде робота над створенням нового 2,5-дюймового жорсткого диска, який може зберігати 640 гігабайт даних. Диски зможуть обертатися зі швидкістю до 7200 оборотів в хвилину.

Це найшвидший жорсткий диск від Samsung – але і суперники добилися більшого успіху, каже він. «У мене є диск на 10000 об / хв, який використовував, коли я збирав свій комп’ютер майже рік тому», говорить Уолш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я