Apple представить AirTags і пристрій доповненої реальності в 2021 році

123

Apple планує випустити свої маячки для відстеження предметів AirTags, пристрій для роботи з доповненою реальністю і інші нові продукти в 2021 році. Про це повідомляє авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо.

Очікується, що AirTags допоможуть відслідковувати свої особисті речі, такі як ключі, гаманці, рюкзаки, за допомогою програми «Локатор». Попередні чутки також вказують, що Apple працює над гарнітурою і окулярами для доповненої реальності (AR). Куо не уточнює, яке саме пристрій компанія представить в 2021 році.

Крім цього аналітик повідомив, що Apple планує випустити протягом року нові AirPods, розширити лінійку комп’ютерів Mac на процесорах M1 і свої перші пристрої з дисплеями Mini-LED. Ранні витоку вказували, що дисплеї нової технології отримають 12,9-дюймовий iPad Pro і ноутбуки MacBook.

Куо раніше заявляв, що Apple випустить оновлені моделі MacBook Pro з 14-і 16-дюймовими екранами Mini-LED і чіпами M1 в 2021 році, а також оновлений MacBook Air з новим дисплеєм і процесором власної розробки в 2022 році. Купертіновци оголосили на минулорічній конференції для розробників WWDC, що переведуть всі комп’ютери Mac на Apple Silicon протягом двох років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я