АЛЛО запускає власного поштового оператора АЛЛО Express

71

Компанія АЛЛО офіційно запускає нового поштово-логістичного оператора АЛЛО Express, який буде працювати на всій території України. АЛЛО Express буде займатися доставкою та видачею посилок при замовленнях з сайту Алло. Відділення планується розташувати у 140 українських містах. 

Крім класичних поштових послуг, АЛЛО Express буде надавати фінансові послуги разом зі своїм партнером EPS, у число яких буде входити відкриття рахунків у системі “Електрум” та інші фінансові послуги, у тому числі й переказами коштів. Вже найближчим часом послуга буде доступна у всіх відділеннях АЛЛО Express. 

Також компанія планує розвиток декількох форматів поштових відділень, у тому числі й за межами існуючих магазинів АЛЛО. Вже наступного року покупці зможуть отримати всі замовлення, оформлені на сайті АЛЛО, у відділеннях АЛЛО Express. Також оператор буде підтримувати кур’єрську доставку. На даний момент невідомо, якими будуть тарифи та терміни запуску сервісу, але він гарантовано почне працювати вже наступного року.