Дисплей iPhone 12 визнали найкращим в світі

250

Екран найдорожчого смартфона Apple iPhone 12 визнаний кращим на ринку. Про це йдеться в звіті на сайті дослідницької компанії DisplayMate.

Фахівці компанії заявили, що в черговий раз поставили екран актуального флагмана Apple на першу сходинку рейтингу кращих дисплеїв для смартфонів. У 2019 і 2018 роках лідерство в топі займали iPhone 11 Pro Max і iPhone XS Max відповідно. Уточнюється, що за результатами тестів екран флагмана встановив 11 рекордів якості, включаючи категорії «Найвища абсолютна точність передачі кольору», «Найвищий коефіцієнт контрастності», «Найвища видима роздільна здатність екрану».

Дисплей iPhone 12 визнали найкращим в світі
За підсумками тестів дисплей iPhone 12 Pro Max отримав найвищу оцінку A + і статус кращого екрану для смартфонів на світовому ринку. Експерти відзначили, що апарат отримав сучасний гнучкий OLED-екран, який залишається монолітним під твердою захисною плівкою зі скла, а з високою роздільною здатністю 2,8K забезпечує максимально коректну передачу кольору і відмалювання дрібних деталей.

У декількох категоріях тестування OLED-панель флагмана отримала оцінку «візуально не відрізняється від ідеальних показників». Експерти також відзначили високу точність калібрування екрану, наближену до лабораторної.

Дисплей iPhone 12 Pro Max отримав 6,7-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 2778×1284 пікселів, пікову яскравість 800 ніт або 1200 для HDR, підтримку колірної гами P3 і контрастності 2000000:1.

Смартфони актуальною серії Apple були представлені 13 жовтня. Вартість топового апарату лінійки – iPhone 12 Pro Max – починається з 41 999 гривеь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я