Податкова розробила новий онлайн-сервіс infoTAX

388

У листопаді поточного року Державна податкова служба України запустить новий електронний сервіс «infoTAX», як повідомив голова ДПС Олексій Любченко під час спільного брифінгу з віце-прем’єр-міністром – Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

На першому етапі роботи цього сервісу платники за допомогою месенджерів Telegram та Viber матимуть можливість отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.

Податкова розробила новий онлайн-сервіс infoTAX

На другому етапі передбачено попереднє заповнення звітності для платників єдиного податку, перехід до сплати податків у «кілька рухів», оповіщення про виникнення податкового боргу. Як запевняють розробники, доступ до нового сервісу infoTAX буде надійно захищений і проходити через обов’язкову ідентифікацію особи за допомогою ID-банкінгу або кваліфікованої електронного підпису.

Після проведення необхідного тестування і розробки повноцінної функціональності вищевказаний сервіс буде інтегрований в державну систему «Дія».

Нагадаємо, що всього за сім днів після виходу оновленої версії програми «Дія» користувачами було сплачено штрафів і боргів на загальну суму 760 тис. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я