У Києві на маршрут випустили ще 50 нових автобусів МАЗ

237

На початку 2020 року міський голова Києва Віталій Кличко обіцяв, що в майбутньому планується закупити понад дві сотні автобусів, які оновлять муніципальний автопарк та з часом витіснять маршрутки. Буквально вчора у Києві вже з’явилися перші 50 автобусів, а до кінця цього року їх має бути 200.

У Києві на маршрут випустили ще 50 нових автобусів МАЗ

Також мер розповів, що оскільки місто постійно розвивається, транспортна система повинна іти в ногу з його розвитком. Новий транспорт купують по лізінговому договору між Київською міською радою та Укргазбанком. Перший внесок міста – 20 відсотків, термін – 3 роки, ставка – 11.5 відсотка у гривнях. За даним контрактом місто повинно отримати автобуси МАЗ, оснащені німецькими двигунами Mercedes та трансмісією виробництва ZF, а от корпуси, підшипники та додаткове обладнання виробляються в Україні.

Мер заявив, що до кінця року кількість таких автобусів зросте ще на 150 штук. Він додав, що за останні роки Київ закупив 139 тролейбусів, 65 трамваїв та 307 автобусів. Слід звернути увагу на те, що у нових автобусів МАЗ низька підлога, є пандуси та спеціальні інвалідні місця. У автобусів є спеціальна система відеоспостереження та навігації. У салоні та кабіні водія є кондиціонери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я