Kyivstar запустив послугу eSIM, щоправда, поки не для всіх

426

Оператор мобільного зв’язку Kyivstar випустив оновлення для свого мобільного додатку, який дозволяє керувати всіма послуга мобільного зв’язку абонента. Серед інших нововведень оператор анонсував і запуск eSIM, який повинен відбутися незабаром. 

Kyivstar запустив послугу eSIM, щоправда, поки не для всіх

Багато сучасних смартфонів та девайсів використовують технологію eSIM – це спеціальна мікросхема, яка розпаюється на платі та відповідає за ідентифікацію девайса в мережі оператора. eSIM має декілька переваг у порівнянні зі звичайними SIM-картами, у тому числі компактність, краща захищеність та зручність. Також до eSIM можна прив’язувати багато операторів, а також швидко змінювати їх. 

Нагадаємо, що раніше eSIM вже запустили ТриМоб, Lifecell та Vodafone. Тепер в число операторів з підтримкою eSIM приєднався й Kyivstar. Оператор обіцяє зручний перехід, щоправда, на даний момент відомо лише про доступність абонентам, які обслуговуються за контрактною формою. Запуск eSIM очікується повинен відбутися вже найближчим часом, хоча дата запуску поки невідома. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я