Приблизний час читання:3 хв

Apple закрила cвої інтернет-магазини через нові iPhone 12

0
Apple закрила cвої інтернет-магазини через нові iPhone 12

Зовсім скоро компанія Apple почне приймати попередні замовлення на нові смартфони iPhone 12, і сьогодні магазин Apple тимчасово відключився. Поки що в магазині неможливо купити ні минулі версії iPhone, ні якісь інші продукти компанії.

Попередньо замовити iPhone 12 в українському ритейдерів Apple можна вже зараз, а поставки почнуться в кінці жовтня — на початку листопада. При цьому, iPhone 12 і iPhone 12 Pro вийдуть першими, а iPhone 12 Mini і iPhone 12 Pro Max доведеться трохи почекати. До слова, українські ціни на iPhone 12 і iPhone 12 Pro виявилися  значно вищими, ніж в США: $ 1101 і $ 1299 відповідно за моделі на 128 ГБ.

Apple закрила cвої інтернет-магазини через нові iPhone 12
iPhone 12 вийде в білому, чорному, синьому, зеленому і червоному кольорах. iPhone 12 Pro отримав наступні колірні схеми: Graphite( графітовий ), Silver( сріблястий ), Gold( золотий ) і Pacific Blue( океанічно-синій ).

Нагадаємо, що всі моделі лінійки iPhone 12 отримали модем 5G з підтримкою мереж нового покоління. Смартфони базуються на чипі A14 Bionic, який також використовується в планшеті iPad Air 14.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут