Приблизний час читання:4 хв

TWS-навушники Panasonic RZ-S500W та S300W почали продаватися в Україні

0

Українське представництво Panasonic сповістило про початок продаж нових бездротових навушників RZ-3500W та S300W. Одна з новинок підтримує активне поглинання шумів. 

TWS-навушники Panasonic RZ-S500W та S300W почали продаватися в Україні

У Panasonic RZ-S500W є система подвійного гібридного поглинання шумів. Система FeedForwad Noise Cancelling використовує мікрофон для отримання інформації про рівень зовнішнього шуму, а система Feedback Noise Cancelling використовує внутрішній мікрофон, який передає майже те, що чує користувач. Завдяки цьому вдається зменшити залежність від спрямованості джерел шуму. 

Поглинання шумів при дзвінках є у обох моделях, для цього вони використовують MEMS-мікрофон, а старша модель для цього застосовує також фірмову систему активного поглинання шумів. Також доступний для так званий “прозорий” режим. 

TWS-навушники Panasonic RZ-S500W та S300W почали продаватися в Україні

Навушники оснащені підтримкою Alexa, Google Assistant та Siri, але на даний момент тільки до двох останніх можна отримати доступ по тапу, для Alexa цю можливість додадуть пізніше. У навушників є захист за стандартом IPX4, автономність у молодшої моделі складає 7.5 годин, а у старшої – 6.5 годин. Молодша модель буде доступна у білому та чорному кольорах, а старша – лише у чорному. 

Panasonic RZ-S300W будуть доступними для покупки за ціною 2999 гривень, а ціна на старшу модель, Panasonic RZ-S500W – за 4499 гривень. Покупці зможуть налаштувати навушники через безкоштовний додаток Panasonic Audio Connect.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут