Приблизний час читання:4 хв

З Apple і політикою App Store тепер бореться цілий альянс розробників

0

Компанії Epic Games, Spotify і інші компанії об’єдналися, щоб просувати реформи в політиці магазинів мобільних додатків, а не просто покладатися на судові позови.

Новий альянс буде включати групу розробників і компаній, які сформують Коаліцію за справедливість додатків (Coalition for App Fairness, CAF). CAF буде домагатися прийняття новий законів і реформ, які сприятимуть зростанню здорової конкуренції в магазинах додатків за допомогою державної політики, а не юридичних дій.

На даний момент в число відомих учасників альянсу входять такі виробники додатків, як Match Group, Deezer, Tile, ProtonMail, European Publishers Council і News Media Europe.

Поки що Coalition for App Fairness в першу чергу зосереджена на Apple, з якою у Epic Games триває судовий розгляд. За словами членів Коаліції, гігант з Купертіно веде монопольну політику, при цьому «основні свободи розробників знаходяться під загрозою».

Ця група опублікувала список з 10 «принципів магазину додатків», який включає «неексклюзивне поширення додатків, рівні рівні доступу та просування для розробників, прозору політику магазину і можливість пропонувати сторонні магазини додатків на платформі». CAF прагне поміняти політику App Store, яка привела до численних скарг з боку розробників.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут