Українських користувачів “ВКонтакте” буде перевіряти поліція

185

Заборона російських соцмереж, зокрема, «Однокласники» і «Вконтакте», не зміг повністю перекрити доступ до цих сервісів.

Як заявив секретар РНБО Олексій Данилов , росіяни «швидко змінюють проксі» – українські фахівці не встигають це відстежувати. «В Україні є інституції, які безпосередньо за це відповідають. Зараз це знаходиться в роботі. Ми вважаємо, що найближчим часом за допомогою наших міжнародних партнерів це питання буде вирішене » , – цитує Данилова « Сегодня » .

У той же час, за його словами, українські інтернет-користувачі повинні розуміти і свою відповідальність: «Всі користувачі будуть перебувати на обліку. Якщо вони і надалі будуть поширювати російський контент на території України, то отримають певні проблеми з Нацполіцією і силовими структурами ».

Популярні новини  Vodafone, Київстар та lifecell розповіли про популярні послуги під час пандемії

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

2 КОМЕНТАРІ

  1. А те, що СНБО порушує право людей вільно обирати самойстійно чим користуватися та нав’язуе свої правила, таким чином порушуючи конституцію України про свободу слова та вибору.

    Спочатку у себе хай неведуть лад та всіх мерзотників, таких як Порошенко та Ко посадять за грати на довго.

    • Повністю згоден.
      Я користувався даною соц. Мережею з 2010 року. Тобто задовго до введення цих санкцій. В політику і пропаганду не лізу з принципу. Також прекрасно знаю свої конституційні права. А те, що блокують доступ до інформації, це порушення прав людини щодо свободи слова і вибору, а також порушення прав людини щодо інформаційного простору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я