Приблизний час читання:4 хв

В київському громадському транспорті починають тестування безконтактної оплати

0

Нещодавно стало відомо, що приватний український перевізник, який називається “АВЕН-ЕЗЕР”, запровадив нову систему оплати, яка є повністю безконтактною та базується на системі “ПІК”. Наразі ця система встановлена лише в декількох маршрутках, але варто очікувати на те, що скоро вона буде встановлена і в інших видах транспорту.

В київському громадському транспорті починають тестування безконтактної оплати

Також відомо те, що платіжна система “ПІК” розроблена в рамках партнерства “Укргазбанку” та Mastercard (інформація взята з офіційного сайту). Як ви вже зрозуміли, для того, щоб розрахуватись, потрібно просто прикласти банківську картку, або ж ваш смартфон, який має підтримувати Google Pay або Apple Pay. Також приємним фактом є те, що використовувати можна будь-які карти, а не тільки Mastercard. Також ця система передбачає інтервал оплати в 7 секунд, аби пасажири випадково не оплатили свою поїздку двічі. Однак, якщо ви не прихильник нових технологій, то ви все ще можете оплатити проїзд готівкою.

Популярні новини  Xiaomi запропонувала користувачам вибрати нові функції для прошивки MIUI

Не варто забувати про користь та зручність, які приносить нова система оплати. Тепер водіям не треба буде відволікатись на розрахунок готівки, а отже ймовірність аварії суттєво падає. Для пасажирів це просто зручний спосіб розраховуватись та не чекати на те, поки готівка дійде до водія. З часом більша кількість маршрутних автобусів має перейти на систему оплати “ПІК”.

Популярні новини  LG Q52 офіційно презентовано

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут