Приблизний час читання:3 хв

У перельотах МАУ тепер можна міняти дату без додаткової оплати

0

Під час пандемії коронавіруса COVID-19 постраждав туризм, кіноіндустрія та пасажирські перельоти, причому це стосується і України. Через коронавірус авіаперевізникам довелося робити ті кроки, які раніше було важко уявити, просто для того, щоб зберегти бізнес та простимулювати попит. 

Зараз стало відомо, що українська компанія МАУ скасувала додаткову оплату за зміну дати заброньованого перельоту, така політика почала діяти з 16 вересня. Що цікаво, вона стосується навіть найдешевших тарифів Economy Light, у яких пасажири можуть мати лише ручний багаж і які раніше не можна було поміняти чи повернути. 

У перельотах МАУ тепер можна міняти дату без додаткової оплати

Також пасажири можуть вносити необмежену кількість разів зміни в білеті, доки він дійсний, що переважно відбувається до року після придбання. При цьому пасажири все ще оплачують збори, якщо під час зміни білета вони стануть відчутно більшими, ніж були під час його покупки. 

Заради того, щоб не було штрафи, слід змінити бронювання до того, як рейс вилетить. Це можна зробити через кабінет на сайті МАУ. Нагадаємо, що раніше такі самі зміни у політику штрафів зробили найбільші американські авіаперевізники.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут