Головна Новини України та Світу У Києві запущено прокат електросамокатів Kiwi

У Києві запущено прокат електросамокатів Kiwi

50

На початку березня цього року в Одесі вже почався прокат електросамокатів Kiwi, а в Києві, за обіцянками компанії, прокат мали запустити на тиждень пізніше. Так, компанія доволі сильно запізнилась, але все-таки виконала свою обіцянку, тому тепер у столиці України є можливість взяти на прокат зручний електросамокат.

Електросамокати Kiwi можна орендувати в центрі Києва, а точніше недалеко від Майдану Незалежності. Також їх можна буде знайти в районі Хрещатика, Бессарабського ринку та Золотих воріт. Також для того, щоб знайти вільний самокат потрібно встановити спеціальний додаток Kiwi. Цей додаток доступний як на Android, так і на iOS. Для того, щоб орендувати самокат, ви маєте поповнити баланс в додатку та відсканувати QR-код, який ви зможете знайти на електросамокаті. Після закінчення поїздки ви маєте залишити самокат у будь-якій точці зеленої зони та зробити фотографію.

Що стосується цін, то наразі за розблокування самоката ви маєте заплатити 10 гривень, а тариф за одну хвилину використання становить 3 гривні. Якщо порівнювати із сервісом Bolt, то розблокування коштуватиме 29 гривень, а хвилина поїздки — 2,9 гривень. Також варто врахувати те, що через нового конкурента Bolt може зменшити ціни, а Kiwi навпаки — підняти їх з часом. Цікавим фактом є те, що Kiwi запустили прокат самокатів за тою ж схемою, що і Bolt, через що слід очікувати на прохання прибрати несанкціоновані стоянки для самокатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: