Приблизний час читання: 4 хв

ПриватБанк запустив FacePay24 біометричні термінали для оплати обличчям

0

Приватбанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, яка дозволяє оплачувати покупки за допомогою обличчя. Про це повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євген Васильцов.

ПриватБанк запустив FacePay24 біометричні термінали для оплати обличчям

«Вже сьогодні оплата за допомогою обличчя доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережу яких банк активно розширює в торгових точках країни. До кінця року Приватбанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів », – заявив він.

 

Як користуватися сервісом:

  • Для використання сервісу «оплати особою» необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24.
  • Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три Селфі з різних ракурсів і підв’язати до свого обличчя обрану банківську карту.
  • Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату за допомогою обличчя, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку «сплатити».
  • Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупка буде оплачена.
Читайте також  Подвоєння тарифних послуг від Київстар

FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання особи Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічний фізичний контроль, шифрування даних при зберіганні і передачі.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут