Приблизний час читання: 5 хв

«Київтранспарксервіс» оснащує парковки зарядними станціями для електромобілів

0

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» повідомило про початок облаштування зарядних станцій для електромобілів на парковках в центрі Києва. Зокрема, одна з перших зарядних станцій почала працювати за адресою вул. Б. Хмельницького, 6.

Планується, що до кінця року на майданчиках КП «Київтранспарксервіс» облаштують ще кілька десятків електрозарядних станцій.

«Електромобілів в Києві стає все більше, однак інфраструктура для них ще недостатньо розвинена. Київська міська влада спільно з НАК «Нафтогаз України» організовує перший пілотний проект з облаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для електричних автомобілів.

«Київтранспарксервіс» оснащує парковки зарядними станціями для електромобілів

Хочу запевнити, що місто буде сприяти розвитку екологічного транспорту. Зарядні станції почнемо встановлювати на паркувальних майданчиках в центральній частині міста, а потім продовжимо і в усьому Києві », – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

За його словами, вже підписаний меморандум між оператором з паркування транспортних засобів Києва КП «Київтранспарксервіс» і НАК «Нафтогаз України» про співпрацю.

Концепція розвитку паркувального простору передбачає поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиках, оскільки це буде стимулювати розвиток популярності екологічного транспорту.

Нагадаємо, що в квітні поточного року НАК «Нафтогаз» відкрив першу зарядну станцію для електромобілів WeEnergy. У свою чергу Київрада збирається встановити у внутрішньому дворі безкоштовні зарядні станції для електромобілів і дозволити там безкоштовно паркуватися у вихідні дні та свята.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут