«Нова пошта» розробила поштомати нового формату

1094

Компанія «Нова пошта» повідомила про початок встановлення поштоматів нового формату – в них відсутні дисплеї, на яких потрібно вводити код, а комірки відкриваються за допомогою мобільного додатка НП. Компанія вже встановила 200 поштоматів нового формату біля магазинів АТБ в 95 містах України.

Коли замовлення прибуде в поштомат, клієнт отримає повідомлення, далі йому потрібно підійти з телефоном до поштомату і натиснути кнопку «відкрити комірку» в мобільному додатку. Це власна розробка «Нової пошти”, яка покликана зробити сервіс максимально простим і безпечним для клієнтів.

До кінця поточного року «Нова пошта» планує збільшити масштаби проекту і встановити поштомати по всій мережі магазинів АТБ. Відзначимо, що на сьогоднішній день мережа магазинів «АТБ» включає 1137 магазинів в 293 населених пунктах 24 регіонів України.

Процес отримання посилки виглядає так:

  • Клієнт робить замовлення з доставкою в найближчий поштомат

  • Після доставки замовлення в поштомат одержувачу приходить повідомлення про прибуття з інструкцією для отримання

  • Клієнт може оплатити послуги доставки через мобільний додаток Нової пошти або на сайті компанії в розділі Трекінг

  • У поштоматі потрібно зайти в мобільний додаток, перейти в розділ «Мої відправлення», вибрати потрібну експрес-накладну і натиснути кнопку «Відкрити комірку». Якщо клієнт випадково закрив комірку, але не забрав посилку, в додатку потрібно натиснути кнопку «Відкрити комірку повторно».

  • Забрати посилку і натиснути «Підтвердити отримання».

При замовленні доставки в поштомат в АТБ діють ті ж правила, що і в звичайних поштоматах, а саме: в них можна отримати тільки повністю оплачені посилки до 30 кг фактичної ваги, при цьому оголошена цінність посилки не повинна перевищувати 6000 грн. Максимальні габарити відправлення – 40х62х28 см. Якщо з якихось причин одержувач не зміг забрати своє замовлення вчасно, то на 5-й день його перенесуть у найближче відділення Нової пошти, де безкоштовно буде зберігатись 7 днів. Додаткових оплат при цьому немає.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. молодцы. но это не “власна розробка”, такой формат есть как минимум у “миста”. к тому же в отделениях у них такие уже стоят. почему называют что это что-то новое

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я