Приблизний час читання: 3 хв

Складено рейтинг найбільш стійких до іржі автомобілів

Автоексперти розповіли, кузова яких автомобілів схильні до корозії найменше.

0

Рейтинг нержавіючих машин очолив Porsche Cayenne, який найменш схильний до корозії завдяки лакофарбового покриття. Іржа на цих моделях може з’явитися тільки поруч з деталями з пластику, а також в стиках кузовних панелей.

На друге місце експерти поставили Audi A6 в алюмінієвому кузові C6. Машина, навіть якщо і буде іржавіти, то по закінченню довгих років, а сам процес буде відбуватися дуже повільно. Найбільш уразливим місцем в даному авто є днище, так як через низький кліренс антикорозійне покриття швидко пошкоджується.

Читайте також  Uber запустили в Україні нову категорію Comfort

Трійку призерів замикає Volvo S80 другого покоління. Машина практично не має слабких місць: сталевий кузов авто акуратно зібраний і пофарбований.

Mercedes-Benz S-Class W221 виявився на четвертому місці в рейтингу. У цій моделі прекрасне поєднання відмінної якості фарбування і антикорозійної обробки.

Завершує топ Volvo XC90. На стійкість до корозії працює сталевий кузов з рясним шаром фарби. Але, на жаль, іржі не уникнути в місцях зіткнення металу і пластикових деталей.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут