Приблизний час читання: 3 хв

В Мережу виклали шпалери для iPhone 12, він виявився меншим iPhone SE 2

0
З'явилася можливість оцінити габарити компактного iPhone 12

Сайт MacRumors створив спеціальні шпалери, що дозволяють оцінити приблизні габарити, 5,4-дюймового iPhone 12, який знаходиться на стадії розробки. Шпалери наочно показують, наскільки новий iPhone 12 буде меншим в порівнянні з актуальними смартфонами Apple.

З'явилася можливість оцінити габарити компактного iPhone 12

В MacRumors створили три види шпалер для оцінки габаритів 5,4-дюймового iPhone 12. Вони підходять для установки на iPhone 11 / XR, iPhone X / XS / 11 Pro і iPhone XS Max / 11 Pro Max. Шпалери доступні для завантаження за наступними посиланнями:

Габарити iPhone 12 були прораховані на основі недавнього витоку з коду бета-версії iOS 14. У прошивці виявилася оновлена функція «Збільшення» з підтримкою пристрою з незвичайною роздільною здатністю 960 × 2079 пікселів.

Читайте також  З'явилися нові подробиці про iPhone 12

У виданні вважають, що Apple оновила функцію перед запуском 5,4-дюймового iPhone 12. На це вказує той факт, що при діагоналі екрану 5,4 дюйма і роздільною здатністю 960 × 2079 точок, дисплей пристрою мав би щільність пікселів 458 ppi, як і в інших сучасних моделей iPhone.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут