Новини України та Світу

Viber, Facebook Messenger і Telegram: Названо найпопулярніший месенджер серед українців

Share
Час читання: 2 хв.

Нещодавно відбулося дослідження, яке визначило, яким месенджером українці користуються найактивніше. Найбільш популярним знову, як і раніше, виявився Viber. Він встановлений на смартфонах у 99% респондентів, що навіть більше, ніж в попередньому дослідженні (там було дев’яносто п’ять). Опитування проводилося в кінці червня серед 525 випадкових людей, агентством InMind. Це були люди від 18 до 55 років, які користуються інтернетом, мають смартфонами і проживають в містах з населенням понад 50 тисяч осіб. Також популярні Facebook Messenger і Telegram. Трохи нижче в рейтингу WhatsApp і Skype, які є на телефонах приблизно у половини українців.

Viber однаково популярний як в дрібних, так і в великих містах. Він є практично у всіх людей у ​​віці від 25 до 34 років. Сплеск активності використання месенджера відбувся під час піку карантину, викликаного пандемією китайського коронавіруса COVID-19, в травні поточного року. Приріст склав двадцять вісім відсотків у порівнянні з початком року. Люди почали значно частіше користуватися різними функціями групового спілкування, наприклад, груповими дзвінками і конференціями. Нагадаємо, що як раз під час карантину ці функції були сильно розширені, наприклад, з’явилася функція групових відеодзвінків, в яких могло брати участь до двадцяти чоловік. Це була оцінена по достоїнству багатьма українцями.

Також Viber в травні запустив функцію, яка стоїть на варті вашої приватності – повідомлення, що автоматично видаляються. Працює функція просто. Будь-який учасник особистого листування або ж групового чату, надсилаючи повідомлення, може встановити таймер для будь-якого тексту, відео, фото або ж іншого типу файлу. Таймер автоматичного знищення може бути заданий на секунди, хвилини, години, навіть добу після того, як одержувач його побачить. Відновити дане повідомлення буде неможливо ніякими методами. Основною мотивацією було зробити свій месенджер ще більш захищеним, а також захистити листування користувачів від потенційних загроз, таких, як несанкціонований доступ третіх осіб до секретної, конфіденційної листуванні.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Експерти назвали професії, які можуть зникнути через розвиток ШІ

    Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…

    16.01.2025

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025

    Samsung не представить один із запланованих смартфонів 22 січня

    Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…

    15.01.2025