Приблизний час читання: 3 хв

Чому не працював Viber та інші додатки

0

В Україні користувачі скаржилися, що не працюють додатки Viber, Mono, Spotify, Waze, Tinder, Soundcloud тощо.

Перші скарги почали з’являтися зранку 10 липня: люди не могли скористатися частиною програм, які встановлені на їхніх пристроях.

У різних країнах світу скаржилися також, що не працює Pinterest, TikTok, Fitbit, Call of Duty, Snapchat, додаток The New York Times, Strava тощо. Частина компаній швидко зреагували та попередили користувачів, що видалення та перевстановлення додатків не допоможе.

Близько 15:45 за Києвом в Україні додатки запрацювали. Розробники, які серед перших помітили проблеми зі своїми додатками, кажуть, що деякі з них не працювали до семи годин.

Читайте також  Кросовери Hyundai отримають унікальну коробку передач

Урешті компанія Facebook визнала, що проблеми виникли з додатками для операційної системи iOS, які використовують iOS SDK (Software Development Kit) від Facebook.

У кожній країні, крім загальносвітових програм, є список своїх національних додатків, які не працювали. Приміром, від проблем із Viber потерпали в Україні, Росії та Білорусі.

Про це повідомляє ВВС-Україна.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут