Приблизний час читання: 4 хв

Sony змінила свою назву вперше за більш ніж 60 років

0

Заснована ще в 1946 році японська компанія Sony вперше з 1958-го оголосила про зміну назви. На чергових зборах акціонерів рада директорів схвалила рішення про історичне зміну, яке вступить в силу вже на початку наступного року.

Причиною змін представники вендора назвали той факт, що сьогодні Sony – це багатонаціональна підприємство з десятками філій в різних країнах по всьому світу, а також широким асортиментом продукції. Завдяки використанню нового імені Sony Group з квітня 2021 року корпорація, як очікується, зможе збільшити свій вплив в сфері фінансових послуг та інших галузях.

«Ми прийняли рішення про перейменування компанії в Sony Group, оскільки хочемо в повній мірі використовувати різноманітність нашого бізнес-портфеля для розвитку бізнесу», – заявив генеральний директор Sony Йошида Кенічіро.

Sony змінила свою назву вперше за більш ніж 60 років

Аналітики відзначають, що протягом декількох років інвестори неохоче купували акції компаній, чиї бізнес-напрямки виявлялися занадто диверсифіковані. Але на думку експертів, ситуація з пандемією коронавірусу довела, що диверсифікація у випадку з Sony зіграла бренду на руку. Ігри, музика та інші розважальні сервіси можуть задовольнити потреби користувачів, які не виходять з дому і компенсувати спад продажів гаджетів.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут