Великі можливості Google дозволяють їй робити таке, про що багато хто з її конкурентів можуть тільки мріяти. Якщо пам’ятаєте, це саме вона першою реалізувала портретну зйомку на одиночну камеру, поліпшила цифрову стабілізацію настільки, що вона стала не гіршою оптичної, і навчила смартфон розпізнавати жести в повітрі. Я вже не кажу про налагоджену систему боротьби зі спамом і небажаними повідомленнями, які успішно застосовуються в фірмових клієнтів пошти та SMS від Google. Залишилася справа за малим – вбудувати в додаток дзвінків для Android нормальний визначник номерів.
Прямо зараз Google працює над просунутою функцією визначення номерів, яка стане складовою частиною програми «Телефон» для Android . А її просунутість полягає в тому, що вона зможе визначати не тільки приналежність телефонного номера, з якого надходить дзвінок, але і мету дзвінка. Це дозволить користувачам заздалегідь дізнатися, хто і, найголовніше, навіщо їм дзвонить, щоб на основі наявної інформації прийняти рішення про те, чи варто відповідати на вхідний дзвінок або краще проігнорувати його і не знімати трубку.
Для того щоб втілити цю функцію, Google організувала кампанію «Перевірені дзвінки», в рамках якої планує зібрати інформацію про сотні тисяч закладів та підприємств. Причому збір даних буде вестися не в пасивному режимі, а в активному. Тобто компанії самі зможуть проходити так звану процедуру верифікації, сприяючи тому, щоб Google вносила їх в свою базу даних. Верифікуйте дані будуть включати в себе відомості про направлення діяльності компаній, їх телефонні номери, можливі цілі дзвінків і іншу супутню інформацію.
В результаті, коли користувач буде отримувати комерційний дзвінок, на екрані його смартфона відобразиться весь необхідний спектр даних, який дозволить вирішити, відповідати на виклик чи ні. Крім номера додаток «Телефон» відобразить назву компанії, наприклад, «Ростелеком» і мету дзвінка, наприклад, установка роутера. Всі дзвінки від перевірених компаній будуть фіксуватися на серверах Google для верифікації, а по завершенні розмови – віддалятися з метою забезпечення безпеки користувачів.
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…