Приблизний час читання: 4 хв

Zoom готує важливе нововведення для користувачів

0

Zoom, який через пандемію коронавірусу COVID-19 став стрімко набирати популярність, був неодноразово звинувачений в повній відсутності будь-якого шифрування, через що траплялися витоки не тільки приватних бесідах, але і конфіденційних даних компаній, оскільки працівники багатьох компаній стали використовувати Zoom для відеоконференцій.

Після цього в Zoom планували таки ввести наскрізне шифрування, але пропонувати його тільки тим користувачам, які користуються платними послугами, але пізніше рішення змінили на користь того, щоб надавати всім можливість користуватися наскрізним шифруванням, незалежно від того, чи платить користувач за якісь послуги.

Zoom готує важливе нововведення для користувачів

Компанія вирішила зробити це заради того, щоб зменшити проблеми користувачів, пов’язані з витоками їх конфіденційних даних, які викликані відсутністю наскрізного шифрування, оскільки цими даними часто користуються зловмисники. Для тих користувачів, які хочуть використовувати наскрізне шифрування, тепер обов’язкове верифікація за допомогою SMS-повідомлення. Також тепер є можливість відправити скаргу в тому випадку, якщо якийсь користувач порушує правила використання Zoom.

Швидше за все, рішення керівництва компанії викликане не “бажанням зробити користувачам краще”, а банально критикою, яка обрушилася на Zoom з усіх боків після того, як з’явилася інформація про додавання наскрізного шифрування тільки для платних користувачів. Можливість використання наскрізного шифрування повинна з’явиться вже в наступному місяці в режимі бета-тесту.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут