Приблизний час читання: 3 хв

Визначено найпопулярніший браузер у світі

0

Портал Gizmochina, посилаючись на дослідження каліфорнійських аналітиків з Net Applications, пише, що Google Chrome залишається найпопулярнішим браузером в 2020 році. Популярність Chrome зростає вже п’ятий місяць поспіль. На даний момент його вважають найкращим 69,8% користувачів.

За всю історію більш вражаючих результатів досягали тільки два браузера. Це Netscape Navigator, яким на певному етапі в дев’яностих роках минулого століття користувалися близько 90% користувачів мережі, і Internet Explorer від Microsoft – в 2005 році він сягав майже 90% ринку.

Визначено найпопулярніший браузер у світі

Аналітики припускають, що до грудня частка Chrome перевищить 71%. Але в те, що він коли-небудь досягне результатів Netscape Navigator або Internet Explorer, фахівці не вірять.

Читайте також  Vodafone TV доступний безкоштовно на три місяці

Втім, Microsoft не здається. Її актуальне рішення – Microsoft Edge – також набирає популярність. До кінця травня ним користувалися 7,9% людей. Експерти впевнені, що в 2021 році частка цього браузера перевищить 10%.

У Firefox всього 7,2%. А Opera використовують лише 1,1%.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут