Приблизний час читання: 3 хв

Вкрадені iPhone в США продають «за копійки»

0
Вкрадені iPhone в США продають «за копійки»

Хвиля протестів після вбивства Джорджа Флойда в США призвела до того, що деякі магазини Apple були розграбовані. Apple знайшла вихід із ситуації і віддалено заблокувала всі вкрадені пристрої таким чином, щоб ними не можна було користуватися ні при ніяких умовах. І тепер ці пристрої, здебільшого iPhone, продаються американцями «за копійки».

Вкрадені iPhone в США продають «за копійки»

На появу вкрай дешевих iPhone на eBay і інших торгових майданчиках звернули увагу зарубіжні ЗМІ. Деякі продавці прямо зазначають, що iPhone, який продається був раніше «заблокований» в ході мародерських маршів на тлі масових протестів.

Читайте також  З’явились нові деталі про Samsung Wireless Charger Trio

Однак частина продавців намагаються видати заблоковані Apple смартфони за робочі. При цьому, для залучення уваги покупців такі смартфони виставляються на продаж всього за кілька десятків доларів.

Вкрадені iPhone в США продають «за копійки»

ЗМІ попередили читачів про те, що купувати такі iPhone не потрібно. Справа в тому, що вони заблоковані назавжди. Такі iPhone не розблокують навіть в разі, якщо вони повертаються Apple. Заблокованні пристрої з відкритою коробкою підлягають утилізації.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут