Приблизний час читання: 3 хв

Розкрито основні нововведення в Windows 10 в 2021 році

0
Розкрито основні нововведення в Windows 10 в 2021 році

Навесні наступного року Microsoft має випустити Windows 10 21H1. Днями були розкриті нововведення в операційній системі в 2021 році.

Розкрито основні нововведення в Windows 10 в 2021 році
Повідомляється , що версія Windows 10 наступного року буде більше відповідати принципу «ОС-як-сервіс». Включатиме в себе оновлений призначений для користувача інтерфейс, Focus Search і розширену версію браузера Edge Chromium.

Що стосується призначеного для користувача інтерфейсу, то його перероблять, щоб зробити зручнішим для сенсорного управління і режиму багатозадачності.

Удосконалена версія сенсорного провідника UWP File Explorer, швидше за все, замінить існуючий File Explorer. Перший отримає більші іконки і більш зручні відстані між ними. Буде оновлено і меню «Пуск».

Читайте також  Xiaomi назвала смартфони які не отримають оновлення MIUI 12

Focus Search дозволить шукати додатки, довільні файли і інформацію в інтернеті. Нова опція буде краще індексувати локальні об’єкти.

Браузер Microsoft Edge на основі Chromium отримає нову опцію пошуку в бічній панелі, яка дозволить користувачам шукати за ключовими словами, не залишаючи поточну сторінку. Це може скоротити кількість відкритих вкладок.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут