Приблизний час читання: 4 хв

LG, за повідомленнями, нарощує виробництво iPad-дисплеїв для задоволення попиту

0
LG, за повідомленнями, нарощує виробництво iPad-дисплеїв для задоволення попиту

Компанія Apple, як повідомляється, попросила LG Display швидко збільшити поставки РК-панелей для iPad, щоб задовольнити зростаючий попит в Азії після появи COVID-19.

Недавнє зростання попиту на планшети і спалах коронавірусу породили великомасштабне замовлення на екрани iPad. Зокрема, вважається, що основним фактором, що стоїть за цим проханням, є зростання політики в області роботи на дому та дистанційного навчання в Азії.

LG, за повідомленнями, нарощує виробництво iPad-дисплеїв для задоволення попиту

У повідомленні Business Korea, опублікованому вранці в п’ятницю, стверджується, що LG буде використовувати свої лінійки продуктів на повну потужність для поставки РК-панелей iPad вже в червні. Спочатку Apple скоротила замовлення, слідуючи очікуванням зниження попиту під час глобальної кризи в галузі охорони здоров’я.

Читайте також  В 2022 році Apple планує випустити бюджетний iPhone SE Plus

Хоча запит описується як «незвичайний», оскільки Apple, як правило, повідомляє про збільшення виробництва не менше ніж за три місяці, LG та інші постачальники часто реагують на швидкі зростання і спади попиту. Інсайдер з ланцюжка поставок сказав, що LG повинна рухатися швидко, щоб випереджати конкурентів, таких як BOE в Китаї і Sharp в Японії.

Apple також привернула LG для виробництва 6,1-дюймових панелей дисплея для майбутньої лінійки iPhone 12. У середу в окремому звіті вказувалося, що LG планує випустити до 20 мільйонів OLED-дисплеїв для флагманських iPhone 2020 Apple.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут