Приблизний час читання: 2 хв

“Київстар” відновив роботу домашнього інтернету та розповів про компенсації

0

“Київстар” відновив роботу домашнього інтернету, клієнтам, які не змогли скористатись сервісом нарахують компенсацію у вигляді нетарифікованих послуг.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Наші спеціалісти доклали усіх зусиль, щоб якнайшвидше відновити роботу “Домашнього інтернету”. Причиною ситуації став збій у роботі обладнання. Станом на 14:00 послуга працює у звичному режимі. Рекомендуємо абонентам перезавантажити комп’ютери і роутери для подальшої коректної роботи.

"Київстар" відновив роботу домашнього інтернету та розповів про компенсації

Відновлення роботи «Домашнього інтернету»

Друзі, наші спеціалісти доклали усіх зусиль, щоб якнайшвидше відновити роботу «Домашнього інтернету». Причиною ситуації став збій у роботі обладнання. Станом на 14:00 послуга працює у звичному режимі. Рекомендуємо абонентам перезавантажити комп’ютери і роутери для подальшої коректної роботи. Користувачам «Домашнього Інтернету», які не змогли скористатись сервісом, буде автоматично надано компенсацію у вигляді нетарифікованих послуг, про що вони найближчим часом отримають SMS-повідомлення.Приносимо наші вибачення за незручності та щиро дякуємо за розуміння!🙂

Publiée par Kyivstar sur Jeudi 21 mai 2020

Користувачам “Домашнього Інтернету”, які не змогли скористатись сервісом, буде автоматично надано компенсацію у вигляді нетарифікованих послуг, про що вони найближчим часом отримають SMS-повідомлення”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також  Twitter розіграв користувачів соцмережі

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут