Москвич подав в суд на Apple за “доведення до гомосексуалізму”

0

До російського відділення Apple потрапив незвичайний лист: позов до Apple від москвича Разумілова Д. Е., який вимагає компенсацію в мільйон рублів за “доведення до гомосексуалізму”.

Позивач кілька років тому встановив на свій iPhone додаток для операцій з криптовалюта з App Store. Влітку цього року йому прийшов переказ у розмірі 69 GayCoins (трохи більше $1). У супровідному повідомленні було сказано “don’t blame until you do that” або “Не засуджуй, не спробувавши”.

Читайте також  Представлений смартфон Huawei Y9s

“Я подумав, дійсно, як можна судити про щось, не спробувавши. І вирішив спробувати одностатеві стосунки. Після закінчення двох місяців можу сказати, що загруз в інтимній близькості з представником своєї статі і не можу вибратися назад. У мене з’явився постійний молодий чоловік і я не знаю, як все це пояснити батькам”. — витяг з тексту позову.

Чоловік стверджує, що “загруз в одностатевих стосунках”, прислухавшись до повідомлення. І після цього його життя змінилося на гірше. Звинувачує в події Apple, яка заподіяла “моральні страждання і душевну шкоду”.

Зараз справа знаходиться на розгляді Пресненського районного суду.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут