З технологією Nvidia DLSS, що працює на нових відеокартах Turing, все не так просто

0
100

Схоже, AMD, критично відгукуючись про технологію Nvidia DLSS, не знала того, що виявили фахівці ресурсу TechPowerUp.

Виявляється, є чимала кількість обмежень, що перешкоджають активації даного методу згладжування. Для початку, DLSS підтримують лише відеокарти Turing, але це зрозуміло. Як ми вже говорили, використовувати метод можна лише в тих іграх, в яких закладена його підтримка, але і це не новина.

Однак, як показали тести, навіть маючи відеокарту Nvidia нового покоління і включивши гру з підтримкою DLSS, не факт, що у вас вийде активувати цей метод.

Наприклад, у грі Metro Exodus з відеокартою GeForce RTX 2060 технологію DLSS не вийде активувати здатністю 4K, а власники RTX і 2080 2080 Ti не зможуть одночасно використовувати DLSS і RTX в Full HD.

В Battlefield V ситуація ще цікавіше. У ній флагманська RTX 2080 Ti не може одночасно працювати з DLSS і RTX в тому числі і при WQHD.

Джерело зв’язалося з Nvidia для отримання коментарів, і компанія розповіла, що метод DLSS найбільш ефективний, коли GPU відеокарти максимально завантажене. А якщо навантаження відносно невелике, метод доступний не буде. Відповідно, можна для початку активувати трасування променів, щоб більше навантажити GPU, а потім включити DLSS, хоча, як ми вже зазначили вище, це не завжди спрацьовує.

Джерело припустило, що дані обмеження пов’язані з реалізацією DLSS, яка в основному обробляється за допомогою тензорних ядер в нових GPU, але підтвердження з боку Nvidia поки немає.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут