Тепер на коронавірус можна перевіритися у Viber

Київстар спільно з мобільним сервісом моніторингу здоров’я Doctor Online запустили власний чат-бот у найпопулярнішому серед українців месенджері Viber. У боті для користувачів буде доступно кілька опцій:

  • перейти на завантаження додатку Doctor Online та отримати професійну консультацію понад 60 лікарів безкоштовно;
  • замовити доставку ліків через Liki24.com, Нову Пошту, Укрпошту;
  • пройти онлайн-тест, який дозволить виявити чи знаходитеся ви в групі ризику до захворювання на COVID-19;
  • отримати відповіді на найпопулярніші запитання з приводу симптомів та захворювання COVID-19;

На сьогодні у підтримці додатку «Doctor Online» працює понад 60 кваліфікованих спеціалістів. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.

 Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. Мегабайти за користування додатком списуватимуться згідно тарифного плану.

 Варто зазначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія Доктор Онлайн дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання та захисту інформації. Використовується захищена платформа для чат-аудіо-відеозв’язку, що забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно «Угоди користувача» та відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я