Приблизний час читання: 3 хв

Білл Гейтс розповів, коли в США зможуть взяти коронавірус під контроль

0

На даний момент США є країною, в якій новітнім коронавірусів заразилося найбільше число громадян. У зв’язку з цим дуже важливим є прогноз Білла Гейтса, в рамках якого підприємець розповів, коли ж США зможуть взяти COVID-19 під контроль.

Для початку варто відзначити, що в питанні оцінки смертності засновник Microsoft повністю солідарний з представниками американського відомства з охорони здоров’я. Він також вважає, що при найкращому збігу обставин можна розраховувати на близько 100 тис смертельних випадків. При цьому якщо самоізоляція і дистанціювання в країні збережуться на нинішньому рівні, то можна очікувати, що влада країни зможе взяти поширення вірусу під контроль вже до кінця поточного місяця. Правда, варто відзначити, що мова йде про взяття під контроль лише на території США – про інші країни Гейтс не сказав нічого.

Нагадаємо, що хоч відсоток смертей серед заражених COVID-19 не настільки високий, як у випадку захворювання іншими інфекціями, експерти вважають, що населенню нашої планети життєво необхідна вакцинація. Пов’язано це з тим, що коронавірус завзятіше багатьох інших вірусів передається від людини до людини.

Читайте також  Флагманський Xiaomi Mi 10 позбудеться від головного недоліку всіх смартфонів Xiaomi і Redmi
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут