Приблизний час читання: 3 хв

Twitter виявив баг в браузері Firefox, пов’язаний з кешуванням особистих даних користувачів

0

Компанія Twitter повідомила про баг в Mozilla Firefox: приватна інформація про користувача ненавмисно зберігається в папці кеша браузера цілих сім днів. У браузерах Safari або Chrome такої загрози безпеці даних немає.

На сайті сервісу мікроблогів говориться, що Firefox кешував ці тимчасові файли навіть після того, як користувач вийшов із системи або закрив Twitter. У найгіршому сценарії це дозволяє зловмиснику отримати доступ до особистої інформації. Це може статися, наприклад, якщо користувач увійшов в Twitter за допомогою загальнодоступного комп’ютера через Firefox і завантажив дані з Twitter або відправив мультимедійний файл через особисті повідомлення (Direct Message).

Читайте також  Нові правила YouTube: які теми заборонені

Компанія Twitter каже, що вже виправила проблему, запровадивши зміни в свій сервіс, щоб браузер Firefox не міг зберігати особисту інформацію користувачів у своєму кеші. Офіційно в компанії відреагували так:

“Нам дуже шкода, що це сталося. Ми визнаємо і цінуємо довіру, яку ви нам надаєте, і прагнемо заробляти цю довіру кожен день”.

Twitter також попереджає користувачів, які використовують загальнодоступні робочі місця, про необхідність чистити кеш браузера перед виходом із системи.

ДЖЕРЕЛО3dnews
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут