Приблизний час читання: 4 хв

Google анонсувала редизайн інтерфейсу браузера Chrome

0

Під час інтернет-серфінгу користувачам доводиться не тільки перегортати веб-сторінки, але і постійно взаємодіяти з різними елементами, на зразок випадають або маркованих списків, а також додатковими меню або формами. Щоб зробити навігацію по окремо взятих вікнам більш комфортною, Google змінить інтерфейс нової версії браузера Chrome – втім, випробувати нововведення можна вже зараз.

Основним змінам піддадуться елементи управління <button> і <select>, зовнішній вигляд яких залежить від операційної системи. У зв’язку з цим користувачі нерідко стикаються з ситуацією, коли стандартні елементи навігації на відкритій веб-сторінці вибиваються із загального дизайну. Нова версія Chrome приведе їх зовнішній вигляд до єдиного стилю оформлення.

Як запевняють представники Google, всі стандартні «чекбокси», кнопки, текстові поля, індикатори прогресу, повзунки і меню, що розкриваються будуть виконані в плоскому дизайні. Крім того, інтерфейс програми стане більш «дружнім» до пристроїв з сенсорними екранами. За замовчуванням новий дизайн отримає Chrome 83, реліз якого заздалегідь запланований на середину травня. Для активації зазначеного стилю оформлення в бета-версії Chrome 81 можна використовувати спеціальну настройку за допомогою команди chrome: // flags / # form-controls-refresh в адресному рядку і активації пункту меню Web Platform Control updated UI в вікні налаштувань.

джерело: 9to5google.com

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут