Huawei запустила альтернативу Apple Music і Spotify

Після виникнення складнощів з установкою сервісів Google на власні смартфони Huawei приступила до активного розвитку платформи Huawei Mobile Services (HMS). На додаток до магазину AppGallery компанія представила власний стрімінговий сервіс Huawei Music, який вже заробив і доступний власникам всіх Android-пристроїв.

HUAWEI Music на старті отримав підтримку декількох мов. Сьогодні сервіс має не настільки значною колекцією музики, як Spotify, але компанія планує активно нарощувати медіатеку. Цікаво, що анонс власної стрімінгового майданчику Huawei провела ще в 2018 році, але лише зараз сервіс був офіційно запущений.

Примітно, що Huawei Music доступний в магазині AppGallery, а також поставляється в якості встановленого додатка на смартфонах HUAWEI і HONOR. Для інших же пристроїв компанія передбачила можливість завантаження і подальшої установки APK-файлу з офіційної сторінки сервісу.

У HUAWEI Music доступно прослуховування пісень без попереднього завантаження, є можливість створення власних плейлистів і запуску радіостанцій. Вартість місяця підписки на сервіс в Європі становить € 9,99.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я