Приблизний час читання: 3 хв

Творці WhatsApp вже тестують нову корисну функцію

0

WhatsApp є найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями в світі, в даному сервісі понад два мільярди користувачів по всьому світу. Розробники регулярно покращують своє дітище, розширюючи його функціональність.

Нещодавно в WhatsApp була додана темна тема, тепер же, як повідомляє, WABetaInfo, розробники планують поліпшити конфіденціональность призначених для користувача даних і чатів. Нова функція була помічена в WhatsApp beta v.2.20.66, вона дозволяє вам захистити паролем резервну копію на Google Диску.

Як видно на скріншоті, ця функція відображається в налаштуваннях резервного копіювання чату і дозволяє легко зашифрувати свої дані за допомогою пароля, щоб ні WhatsApp, ні Google не могли переглядати ваші переписки.

Творці WhatsApp вже тестують нову корисну функцію

Відновлення зашифрованої резервної копії зажадає від вас введення пароля, без якого ви не зможете отримати доступ до збережених повідомлень. На даний момент ця функція знаходиться на ранній стадії розробки, тому WhatsApp може внести в неї істотні зміни перед випуском.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут