Mozilla запустила Android-додаток для свого сервісу VPN

0

Компанія Mozilla, що стоїть за популярним веб-браузером Firefox, досить давно працює над створенням власного VPN-сервісу. Тепер же було оголошено про запуск бета-версії клієнта Firefox Private Network VPN, доступного за підпискою користувачам пристроїв на базі Android.

Розробники стверджують, що на відміну від безкоштовних аналогів, створена ними VPN-служба не фіксує мережевий трафік користувачів і не запам’ятовує історію відвіданих веб-ресурсів. В описі програми в магазині цифрового контенту Play Store є трохи інформації про новий продукт Mozilla. На офіційному сайті Firefox Private Network VPN сказано про те, що сервіс створювався спільно з розробниками віртуальної приватної мережі з відкритим вихідним кодом Mulvad VPN. Замість більш традиційних протоколів, таких як OpenVPN або IPsec, сервіс Firefox Private Network працює на основі протоколу WireGuard, який забезпечує більш високу швидкість роботи. Користувачі зможуть працювати через сервери, розташовані більш ніж в 30 країнах, використовуючи одночасно до п’яти підключень.

Читайте також  iPhone тепер допоможе виявити коронавірус

На даний момент використовувати VPN-сервіс можна за допомогою програми для платформи Android, а також настільної версії клієнта для Windows 10. Крім того, Mozilla випустила спеціальне розширення для браузера Firefox. Оскільки Android-додаток знаходиться в стані бета-версії, зараз він доступний тільки обмеженій кількості користувачів. На даний момент використовувати сервіс можна за $ 4,99 на місяць, але не виключено, що до моменту повноцінного запуску служби вартість послуг буде переглянута. Ймовірно, надалі сервіс стане доступний на більшій кількості програмних платформ.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут